• Головна |
  • Новини |
  • Порадник |
  • Фотоальбоми |
  • Форум |
  • Оголошення |
  • Онлайн ігри |
  • Контакти
  • [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Форум » Інтернет » Робота в інтернеті » Заробіток від 0.6$ до 18$ в день на повному автоматі (Як можна заробляти в день на повному автоматі)
    Заробіток від 0.6$ до 18$ в день на повному автоматі
    КостяДата: Неділя, 24 Травня 2015, 00:35:55 | Повідомлення # 1
    Генерал-полковник
    Група: Адміністратори
    Повідомлень: 9
    Репутація: 51
    Статус: Offline
    Що пропонує Hyper Link Rewards

    За кожну розміщену посилання партнери платять від 0.06 у.о. до 12 у.о. на добу.
    Принцип дій:
    1. Реєструєшся тут
    2. Переходиш по вкладці "посилання"
    3. Розміщувати посилання за допомогою кнопок соціальних мереж
    Обов'язково перевірити розміщення посилання шляхом переходу по ній.

    Все, грошики починають капати.

    Реєстрація: Hyper Link Rewards
     
    КостяДата: Понеділок, 01 Червня 2015, 02:27:24 | Повідомлення # 2
    Генерал-полковник
    Група: Адміністратори
    Повідомлень: 9
    Репутація: 51
    Статус: Offline
    Ти можеш не звертати уваги - але потім будеш шкодувати що поїзд поїхав!

    Зареєструватися і почати заробляти

    Де розміщувати посилання для заробітку на Hyper Antivirus

    Друзі, природно, що якщо ви працюєте самі - то у кожного є акаунти в соціальних мережах. Але от коли необхідно розмістити посилання, щоб не використовувати соціальні мережі - то що тоді робити?

    Я пропоную просто зареєструвати парочку блогів на блогспоте - це дасть можливість розмістити кілька посилань. Більше того можна зробити наступним чином - просто створити один блог, додати туди 10 публікацій - і в кожній публікації додати посилання на Hyper Antivirus - тим самим не використовувати 10 соціальних мереж - а всього одну. Природно, я можу продемонструвати як це робиться за допомогою програми зеброїда на прикладі Вордпресу і блогера, але впевнений, що ви зможете це повторити руками або наприклад програмою ТекстКіт .

    Також нічого не заважає вам зареєструвати декілька десятків сайтів на різних сервісах по створенню сайтів - типу фо.ру, хостінжера і будь-яких інших конструкторах і безкоштовних хостингах - і вже там розміщувати посилання за які будете отримувати гроші в розмірі 60 центів за 10 посилань.
     
    45hogrydbs45Дата: Понеділок, 01 Червня 2015, 03:12:18 | Повідомлення # 3
    Рядовой
    Група: Користувачі
    Повідомлень: 3
    Репутація: 0
    Статус: Offline
    Досить чекати! Всі вже розмістили посилання і знімають кожен день свої гроші!

    Зареєструватися і почніть заробляти

    Так як діє партнерська програма, і за кожного залученого користувача, який розмістить 10 посилань, зараховують 12 центів на добу - то має сенс поширювати свою реферальне посилання. Де це можна зробити? Я пропоную перейти на сервіс ВебПроверка - там я вже звернувся до адміністратора, щоб він додав ці два сайти - і після отримання першої виплати - залиште там свої відгуки про Hyper Link Rewards та Hyper Antivirus (два різних сайту) - власне там ви можете додати свої реферальні посилання і отримувати винагороду. Аудиторія ВебПроверки - це люди які знайомі із заробітками в інтернеті і прочитавши ваш грамотний відгук вони з радістю зареєструються по ваших посиланнях.

    Додано (28 Травня 2015, 02:47:06)
    ---------------------------------------------
    Друзі, скріншотів виплат в інтернеті ходить багато. Я показую свою виплату на свій WMX гаманець WebMoney після отримання отримання грошей.



    Далі кожна виплата яка буде вироблена буде додаватися в коментарях до цієї публікації. Можете приєднатися і додавати свої виплати.

    Щоб заробити грошей - потрібно швидко реагувати на отриману інформацію!

    Зареєструватися і почати заробляти

    Додано (31 Травня 2015, 21:12:18)
    ---------------------------------------------
    Ще показую ще виплати





    Я вже вийшов на заробіток 350 доларів на місяць всього за п'ять днів. Чим ти гірше за мене?

    Зареєструйся і почни заробляти
     
    Форум » Інтернет » Робота в інтернеті » Заробіток від 0.6$ до 18$ в день на повному автоматі (Як можна заробляти в день на повному автоматі)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук: