• Головна |
  • Новини |
  • Порадник |
  • Фотоальбоми |
  • Форум |
  • Оголошення |
  • Онлайн ігри |
  • Контакти
  • Головна » Онлайн ігри (227)



    гра - динамічна модель реальності (як процес, а не просто форма). Вона розвивається за певними законами, розвертаючись у просторі та часі. Будь-яка гра універсальна в тому сенсі, що кожен грає може поставити на гру свою мету, яка може бути не пов'язана з даною конкретною грою.

    І найдивніше, те, що, поставивши свою мету, кожен може досягти її в процесі гри. За моїм поданням, Гра була створена, з метою мати можливість моделювання простору перспективного розгортання подій. У просторі гри є можливість відстеження тенденцій власної поведінки в ситуаціях, модельованих грою.

    Гра складається з:
    - Правил
    - Інтриги
    - Сюжету

    Правила потрібні для того, щоб позначити простір самої гри, при цьому вони символізують, або краще сказати симулюють закони світобудови. Правила вводять в гру деякі обмеження, що додають самобутність та унікальність окремій грі. Обмеження в грі як би заважають грати, в той же самий час створюють інтригу. Ускладнення правил, надання їм фантастичних якостей часто псують гру і роблять її нецікавою, оскільки віддаляють її від реальності, заважаючи гравцям проживати модельований ситуації через їх занадто великого відриву від реальності.

    Інтрига є енергетичним наповненням гри. Вона створюється за рахунок введення в гру елемента невизначеності, наприклад з використанням кісток, або дзиги, а також за рахунок мобілізації конкретних здібностей кожного гравця, які розкриваються в грі інтенсивніше і повніше, ніж у звичайному житті. Концентрація правил і інтриги в просторі однієї гри може мобілізувати здібності гравця до такого ступеня, що його поведінка в грі стає в кілька разів ефективніше в порівнянні з реальним життям. Послідовність дій гравця і розгортання гри складається в сюжет.

    Сюжет кожної гри, навіть ігор ідентичних та мають одні й ті ж правила, унікальний. Він складається з послідовності проходжень рівнів і етапів гри, а також з особливостей тактики кожного гравця.

    КОМУ ПОТРІБНА ГРА

    Не секрет, що грати люблять люди різного віку. Вираз: «Це дитячі іграшки в порівнянні з ...» вказує на те, що ігри розрізняються на дорослі і дитячі. У всякому разі, у повсякденній свідомості людей. Але я б розглянув класифікацію ігор трохи ширше. Хоча і є частка правди в тому, що дорослі і дитячі ігри відрізняються один від одного.

    Для початку визначимо типи ігор:

    1. Пізнавальні
    2. Розвиваючі
    3. Розважальні
    4. Спортивні
    5. Азартні
    6. Психологічні

    Пізнавальні ігри створюють хороший стимул для пізнання навколишнього світу. Такі ігри створюються, в основному для дітей. З їх допомогою у дітей активізується інтерес до нових знань.

    Розвиваючі ігри припускають наявність якогось рівня здібностей гравця. Ігри побудовані таким чином, щоб з кожним етапом підтягувати гравця на більш високий рівень, створюючи такі труднощі в проходженні на наступний етап, щоб вони не виявилися позамежними, але в той же час були трохи більш складними, ніж ті, які відповідають рівню гравця на момент початку гри.

    Розважальні ігри відволікають гравця від повсякденності, сірих буднів і проблем. Створюються з метою підняття настрою, збудження енергії та емоційної розрядки, виплеску «зайвих» емоцій.

    Спортивні ігри використовуються в основному як змагання. Вони дозволяють виділити лідера і визначити досягнення людства в області розширення фізичних можливостей.

    Азартні ігри стимулюють гравців можливістю отримання матеріальної вигоди в результаті виграшу.


    Психологічні ігри використовуються і створюються з метою терапії. Игротерапия дозволяє в легкій і невимушеній формі позначити актуальні проблеми гравця і посунути його до їх вирішення на стільки, на скільки він готовий на момент гри.

    При такому різноманітті ігор для будь-якої категорії людей можна підібрати свої ігри. По іншому сказати: будь-яка людина при помощи психолога може знайти собі гру за своїм рівнем і настрою. Нудьгуючий людина вибирає розважальні ігри, а якщо нудьга «зашкалює», то на «допомогу» приходять азартні ігри, що підсилюють інтенсивність відчуття життя.

    Пізнавальні ігри потрібні дітям, щоб в ігровій формі вивчати навколишній світ.
    Розвиваючі ігри потрібні людям, які вважають, що не повністю розкрили свій потенціал. Енергійним людям зі схильністю до фізичних вправ потрібні спортивні ігри. Людям, які мають психологічні травми для зцілення потрібні услуги детского психолога.