• Оголошення |
  • Онлайн ігри |
  • Контакти
  • Головна » Новини Тернополя » Спорт

ФК «Тернопіль» у Білій Церкві у матчі 1/32 фіналу Кубка України з футболу здолав команду «Арсенал-Київщина» з рахунком 0:1.

В першому таймі гра була рівною, без гольових моментів з обох сторін. На останніх хвилинах  першого тайму Богдан Семенець створив гостру ситуацію, яка змогла привести до взяття воріт "Арсеналу", вийшовши один на один з воротарем. Захисник "Арсеналу" вирішив не допустити взяття воріт рідного клубу, і порушив правила. Ситуацію він врятував, але від судді отримав червону картку. Тому гравці "Арсеналу" пішли на перерву в меншості.

В другому таймі перевага у кількості ФК «Тернопіль» далася взнаки. Тернополяни заволоділи ініціативою, створили чимало небезпечних моментів. На 51-ій хвилині з дальньої дистанції, сильним та влучним ударом Богдан Семенець, забив красень гол.

Далі гра проходила в спробі господарів поля забити гол у відповідь, та випадів у відповідь футболістів ФК "Тернопіль".

Але фортуна у цьому матчі була на боці гостей. Суддя завершив гру у кубковому матчі з рахунком 0:1 на користь тернопільського футбольного клубу "Тернопіль".