• Головна |
  • Новини |
  • Порадник |
  • Фотоальбоми |
  • Форум |
  • Оголошення |
  • Онлайн ігри |
  • Контакти
  • Головна » Статті » Поради на всі випадки » Здійснюємо пкупку


    "Якщо всього десятиліття тому душові кабіни вважалися ознакою розкоші, доступними лише найбільш заможним верствам населення, то в даний час все більша кількість людей вибирає саме душ замість звичної ванни. Цьому є цілком розумне пояснення: душові кабіни навіть найбільш великого розміру (а це від 0,7 до 1,3 квадратних метрів) займуть меншу кількість вільного простору, ніж найменша ванна."

    Модні сьогодні акрилові ванни з гідромасажем мають ряд переваг, але вимагають занадто багато місця - обладнати ними можна далеко не кожен санвузол з причини традиційно малого розміру цих приміщень. А ось компактна душова кабіна з гідромасажем цілком може поміститися.

    Ще однією перевагою душових кабін є той факт, що при їх використанні витрата води знижується в кілька разів.

    Поговоримо про те, як вибрати душову кабіну, але для початку визначимося, що ж пропонують нам виробники і з чого вони їх виготовляють.

    Види душових кабін


    За видами душові кабіни розрізняються залежно від конфігурації і виконуваних функцій. Як конструкція, душова кабіна являє собою простір, обмежений певною кількістю стін і призначена для прийняття водних процедур.

    Душові куточки. Перший вид - це душові куточки, основною особливістю яких є наявність двох, а не чотирьох стін. Функцію решти двох стін виконують несучі перекриття самої ванної кімнати.



    З одного боку, подібні душові кабіни найбільш дешеві, але їх встановлення потребує великих підготовчих робіт. Необхідно вирівняти стіни і підлогу (це вже питання не естетики, а можливості кріплення акрилових або скляних частин і піддону і домогтися повної герметизації простору.

    Душові бокси. У цьому плані душові кабіни Бокс більш зручні, дозволяють позбутися від подібних будівельно-монтажних робіт, так як спочатку складаються з чотирьох душових перегородок і піддону. Як приємне доповнення до подібних кабін виробник може запропонувати гідромасаж, лазню або обидві ці функції в комплекті.



    Складові елементи кабін: Стіни


    Будь-які душові кабіни складаються з стінок і піддону. Перед придбанням виробу бажано отримати більш детальну інформацію про дані комплектуючих. Відомі виробники використовують в якості передньої стінки тільки безпечне скло. Його ціна вища прозорого пластику, але й переваги очевидні: подібне скло ударостійке, гігієнічне і має більш тривалий, порівняно з пластиком, термін експлуатації.

    Душова кабіна зі скляними стінками


    Масивне скло додає всій конструкції стійкості, чого не можна досягти за допомогою пластику. Задня стінка кабіни Бокс також може бути скляною або, в більш економічному варіанті, акриловою.

    Душова кабіна: піддон


    З чого виготовляють піддони душевых кабин Киев? Друга важлива складова душових кабін - піддон. Не знаючи, які бувають піддони, неможливо відповісти для себе на запитання про те, як вибрати душову кабіну.



    Найбільш часто піддон виконується зі сталі або акрилу, як з найбільш дешевих матеріалів. Чавун або кераміка використовується рідше, але у них є свої переваги. Більш важкий піддон додає кабіні стійкості, також чавун довше зберігає тепло.

    Відмінність сталевого піддону від чавунного така ж, як і у ванн: при падінні струменів води на піддон сталь деренчить і грюкає, тоді як на чавунному піддоні подібний «звуковий ефект» згладжений.

    Емальоване покриття найбільш вразливе, так як досить чутливо реагує на механічний вплив, тобто дряпається, з роками змінює колір, вбираючи бруд. Ціна сталевого піддону залежить від його товщини: чим він товстіший - тим стійкіший і дорожчий.

    Керамічні або фаянсові піддони душових кабін також зустрічаються: за відсутності у них «шумового ефекту» сталевих піддонів самі по собі вони досить крихкі, як і будь-яка кераміка. Зате ціни на душові кабіни з подібними піддонами вищі на кілька сотень умовних одиниць.

    Візуальна естетика у даному випадку отримує перемогу над розумною практичністю.

    Найбільш дорого коштують душові кабіни з мармуровим піддоном. Не потрібно гадати, що виробники використовують натуральний камінь, який завжди був в ціні. Йому на зміну давно прийшли більш міцні штучні замінники.



    З переваг мармурового піддону душової кабіни можна відзначити не тільки його міцність, але і безшумність при зіткненні з водою, високу теплопровідність.

    Лідер продажів - акрил. Сучасний, недорогий матеріал хороший тим, що мало важить і не змінює колір, проте досить легко дряпається і тріскається, так як це все-таки, пластмаса. Зате і ліквідуються ушкодження на акрилі швидко і просто, для затирання подряпин додається спеціальний ремонтний комплект з тюбиків з пастами.

    Душова кабіна з акриловим піддоном

    Розмір піддону душової кабіни. Що стосується висоти, то найчастіше піддони роблять 10-сантиметровими: це найбільш безпечна висота для того, щоб не спотикатися при вході в кабіну і щоб каналізація встигла впоратися з обсягом води.

    Хоча є кабіни, де рівень висоти від підлоги мінімальний, але для цього каналізація повинна бути вмурована в підлогу, що можливо у власному будинку, але не в стандартній квартирі, де висота труби як мінімум 10 сантиметрів.

     
    Які додаткові функції можуть мати душові кабіни

    У тому випадку, коли душова кабіна оснащена додатковими можливостями, вона називається багатофункціональною. Вирішуючи питання про те, як вибрати душову кабіну, потрібно спочатку визначитися з бажаними функціями. Можливо, вам потрібен тільки душ і нічого більше? Тоді ваше завдання значно полегшується.



    Функції бувають самі різні, починаючи від вбудованого радіо або підсвічування і закінчуючи контрастним душем, гідромасажем або інфрачервоною сауною. Подібні функції мають тільки душові кабіни типу Бокс, так як для них необхідна наявність всіх 4 стін, а для парової лазні - ще й даху.

    Душова кабіна з сауною

    Сучасні технології дозволяють не тільки викупатися, але і прийняти сеанс ароматичної терапії або інгаляції. Для цього багато душових кабін оснащуються коробочкою на задній стінці, куди заливається масло або бальзам, а потім включається режим парової лазні.

    Серед новинок в сфері можливостей душових кабін є особливе світлове підсвічування у певних моделей, що виконує функції хромотерапії.


     

    Як вибрати душову кабіну: на що потрібно звертати увагу


    1. Незважаючи на те, що розмір кабін починається з 70 на 70 см, купувати душову кабіну вже, ніж 80 на 80, недоцільно, інакше в кабіні буде достатньо місця для того, щоб рівно стояти, але тісно для того, щоб комфортно помитися.

    2. Якщо вибір ліг на виріб з акриловим піддоном, потрібно дивитися на те, щоб каркас був стійким, інакше без додаткових ніжок посередині або перехресних перекладин на основі, акриловий піддон може прогинатися під людською вагою.

    3. Перед покупкою душової кабіни бажано дізнатися у організації яка обслуговує будинок про тиск, з яким подається вода, інакше малий тиск може звести до нуля всі додаткові функції масажу.

    При цьому потрібно знати, що тиск води різниться навіть в одному і тому ж будинку залежно від поверху і часу доби. Чим вищий поверх, тим менші шанси на успішну роботу функції гідромасажу з тиском води більш 1.5 бар.

    4. Це стосується і можливостей електропроводки: оскільки будь-які душові кабіни споживають достатню кількість електроенергії, тому проводка повинна бути надійною, здатною витримувати таку напругу.

    5. Визначаючись з додатковими функціями при виборі душової кабіни, варто враховувати пріоритети членів сім'ї. Якщо лазня нікому не цікава, то переплачувати за подібну функцію просто для того, «щоб було», сенсу немає.

    6. Коли функція лазні краща, то ще в магазині бажано протестувати сидіння в кабіні. Нічого поганого в цьому немає, адже лазня припускає тривале знаходження всередині кабіни, а вузьке чи, навпаки, занадто широке сидіння, яке не підходить по висоті, не дозволить з комфортом відчути всі принади лазні у себе вдома.



    Категорія: Здійснюємо пкупку | Додав: terno (16 Серпня 2013)
    Переглядів: 4325 | Рейтинг: 0.0/0