• Головна |
  • Новини |
  • Порадник |
  • Фотоальбоми |
  • Форум |
  • Оголошення |
  • Онлайн ігри |
  • Контакти
  • Головна » Статті » Поради на всі випадки » Здійснюємо пкупку


    "За статистикою, найбільш відвідуване місце в квартирі - це кухня. І найнеобхіднішим і корисним предметом в ній - холодильник."

    Як же правильно вибрати холодильник? Треба зауважити, що вимоги до холодильника у членів вашої родини можуть радикально відрізнятися. Наприклад, господині важливо, щоб за ним було легко доглядати. І щоб на полицях могла поміститися велика каструля борщу. Господар хотів би мати зручне місце під десяток пляшок пива. Дітям важливою якістю представляється зручність зберігання морозива і можливість приготування льоду. А ваша бабуся, звичайно ж, мріє заморозити на зиму багато свіжих ягід.

    Ось чому придбання холодильника - справа важлива і досить клопітка. Щоб обрати по-справжньому корисну річ для вас і вашої родини, потрібно підійти до питання вибору з особливою ретельністю.

    Габарити і обсяг холодильника.



    Ширина холодильника планується одночасно з проектуванням кухонних меблів. Визначте, яку площу кухні ви готові пожертвувати під холодильник. Якщо у вас кухонний гарнітур уже є - необхідно виходити із залишеного місця.


    Вибираючи холодильник, не варто забувати про наступне:

    - Якими будуть його розміри з відчиненими дверцятами. Холодильник не повинен створювати перешкод для руху і добирання до кухонних меблів та інших предметів;
    - Доступ до самого холодильника повинен бути зручним;
    - При виборі дуже високої або широкої моделі подумайте про те, як ви будете піднімати холодильник на поверх, заносити в квартиру і «проходити» дверні отвори

    Тип холодильника.

    Холодильники поділяються на такі основні типи:

    • однокамерні
    • двокамерні
    • трикамерні
    • side-by-side

    Однокамерні холодильники.



    Включають тільки холодильну камеру або два відділення: холодильне та морозильне.

    Однокамерні холодильники мають стандартну ширину 60 сантиметрів і висоту від 50 сантиметрів до 1,8 метра. Вони дуже добре підійдуть для офісу і людей, які не звикли купувати продукти про запас.



    Двокамерні холодильники.



    Найпоширеніший тип. Складаються з холодильної і морозильної камер. Морозильна камера може розташовуватися зверху  або знизу.

    Ширина двокамерних холодильників коливається від 45 сантиметрів до 80 сантиметрів, а висота може досягати більше 2 метрів.


    Трикамерні холодильники.



    Основна відмінність від двокамерних - наявність другої холодильної камери.

    Найчастіше, її називають «нульовою камерою», там передбачене автономне регулювання температури від -5С до + 8С



    Холодильні шафи side-by-side



    Дводверні холодильники, за кожною з дверей знаходиться різні відділення: холодильна або морозильна камера. Ширина холодильників сайд-бай-сайд може досягати 120 сантиметрів.

    Це оптимальний вибір для великої кухні, багатолюдних родин, а також для тих, хто купує продукти про запас.


    Система розморожування холодильника.

    Важливий параметр, на який варто звернути увагу, вибираючи холодильник - це спосіб його розморожування.

    Під час роботи холодильника в ньому можуть утворюватися іній або сніговий наліт. Виробники пропонують різні способи розморожування холодильника.

    Ручна система розморожування практично пішла в минуле. Вона припускає відключення приладу від мережі і природне відтавання інею та льоду під впливом температури навколишнього середовища. У таких холодильниках немає технологій, які запобігають утворенню інею та снігового нальоту, тому розморожувати прилад доводиться 1-2 рази на місяць.



    По суті, це спеціальний вентилятор, який створює усередині холодильної камери циркуляційні потоки холодного повітря. Вони розповсюджуються по всьому об'єму камери, тим самим швидко і рівномірно охолоджують продукти. Завдяки циркуляційному потоку волога виходить за межі камери. Конденсація на стінках камери не відбувається, іній з'являється тільки на випарнику, якого ми не бачимо. Через кожні 2-3 години компресор стає і включається нагрівач, іній починає танути, і волога стікає в спеціальний злив, а звідти - в піддон, розташований на компресорі. Тут вода випаровується. Цей процес відбувається постійно і зовсім непомітний для користувачів.

    Таким чином, в холодильниках в яких стоїть No Frost намерзання інею практично не відбувається. Розморожувати такий холодильник рекомендується 1 раз на рік в профілактичних цілях.

    У холодильників в яких вбудовано No Frost є кілька особливостей. По-перше, в результаті роботи вентилятора продукти трохи швидше висушуються. Тому в таких холодильниках продукти треба зберігати в контейнерах або упаковці. По-друге, більше, ніж у холодильниках з іншими системами розморожування, споживання електроенергії. Необхідно також відзначити, що дана система займає в обсязі камери близько 20 літрів.



    «Крапельна» (або «Плачуча») система.

    Дані холодильники вологу конденсують на задній стінці і перетворюють її на іній. При зупинці компресора, іній перетворюється на краплі води і стікає по спеціальному каналу в спеціальний резервуар. Цей резервуар знаходиться зовні холодильника і розташований над компресором. Під впливом тепла компресора, волога випаровується.

    Тривалість циклів відтавання залежать від багатьох факторів: виставленого температурного режиму, завантаження харчами, температури зовнішнього середовища. Зазвичай, розморожувати холодильник з крапельною системою непотрібно. Правда морозильну камеру вам все-таки доведеться розморожувати. При стандартній наповненості продуктами - десь 2-3 рази на рік.

    Необхідно відзначити, що в холодильниках з крапельною системою завжди вологість підвищена, і харчі не висихають.

    Існують моделі холодильників які мають комбіновану систему: холодильне відділення оснащене «крапельною» системою, а морозильне відділення - системою NoFrost.
    Холодильники «крапельної» та комбінованої систем можуть мати 2 компресора або спеціальний клапан, що дозволяє окремо змінювати температуру в камерах або зовсім відключити одну з камер.



    Ціна і виробники

    Дуже важливим критерієм при купівлі холодильника є його вартість.

    Ціна холодильника залежить від багатьох факторів: розміру, обсягу, оснащення моделі. Розглянемо оглядово недорогі, середні та елітні моделі.

    До недорогих можна віднести такі вітчизняні бренди як Норд, Дніпро, Донбас ($ 200-400). Вони користуються великим попитом не тільки через демократичної ціни, а й завдяки хорошій якості, розгалуженій мережі сервісних центрів з обслуговування даної техніки.

    Моделі середньої і вище середнього цінових категорій виробляють такі бренди як: Веко, LG, Снайге (Snaige), Індезіт (Indesit), Атлант,  холодильники side by side Siemens, Арістон (Ariston), Ардо (Ardo). Це популярний ціновий сегмент ($ 400-800) завдяки відмінному співвідношенню ціна-якість, сучасному дизайну і наявністю прогресивних технологій.

    Виробники Бош (Bosh), Сіменс (Siemens), Либхер (Liebherr), Гореньє (Gorenje) випускають моделі середнього цінового діапазону, так і преміум класу (понад $ 900). Такі холодильники різняться від своїх дешевших аналогів дизайном, наявністю прогресивних технологій і всіляких приємних "дрібниць".

    Більшість великих концернів випускають свою продукцію в різних країнах. Наприклад, бытовая техника німецького концерну Bosch виробляються в Німеччині, Іспанії, Польщі, Туреччині, Китаї, Словенії. Така торговельна марка як Либхер (Liebherr) збирає свою продукцію на заводах Німеччини, Австрії та Болгарії. Техніку Beko випускають в Туреччині, Румунії та Росії. Бренди LG і Samsung - Південна Корея, Китай і Росія. До речі, інформація про країну-виробника може бути вказана на етикетці або упаковці.

    Але не поспішайте засмучуватися «не рідним» складанням! Автоматизований технологічний цикл і контроль на всіх етапах виробництва якості - запорука надійного товару незалежно від місця його складання. Виробництво одного бренду в різних країнах - це світова тенденція. Звичайно ж, є винятки. Наприклад, техніка Атлант збирається тільки в Білорусі, Snaige - у Литві.


    Категорія: Здійснюємо пкупку | Додав: terno (15 Липня 2013)
    Переглядів: 4505 | Теги: бытовая техника, холодильники side by side siemens | Рейтинг: 0.0/0