• Головна |
  • Новини |
  • Порадник |
  • Фотоальбоми |
  • Форум |
  • Оголошення |
  • Онлайн ігри |
  • Контакти
  • Головна » Статті » Рибак - рибаку » Рибацькі секрети


    "Немає секрету, що короп - одна із найсильніших і примхливих риб. Його складно спокусити на клювання, але якщо все ж таки посміхнулася вдача, і ви почули довгоочікуваний звук сигналізатора, будьте обережні - це ще не перемога. Короп може зіскочити з гачка у кращому випадку, у гіршому - вам доведеться купувати нові снасті. При ловлі цієї риби можна зіткнутися з багатьма неприємностями. Щоб не розчаруватися в риболові і не зіпсувати настрій собі і оточуючим, підготуйтеся заздалегідь і спробуйте зробити силовий Карповий монтаж."

    Отже, для того, щоб зловити коропа, потрібно зробити правильний монтаж. Він повинен бути простий, надійний, але головне - витримувати екстремальні навантаження. Звичайно, можна купити готовий фірмовий монтаж, але, як правило, він не кожному по кишені і не завжди виправдовує витрачені на нього кошти.

    Тому ми пропонуємо виготовити Карповим монтаж в домашніх умовах своїми руками. Для цього деякі деталі все ж таки слід придбати:

    1. Плетена Жилка діаметром 0,28-0,32
    2. Силові вертлюги № 8-9
    3. Багатофункціональні швидко роз’ємні  карабіни
    4. Каучукові кульки
    5. Трубочки – проти закручувальні або ніпельна гума
    6. Плетена Жилка для повідці діаметром 0,16-0,2
    7. Гачки (бажано фірми Owner модель 50355 № 2 / 0)
    8. Нержавіюча стальна пружинна дріт діаметром 0,5-0,6 мм
    9. Клей
    10. Гумова трубка діаметром 0,5 см
    11. Плоскогубці
    12. Свердло діаметром 2,25 мм
    13. Вантаж з в паяним в нього вертлюгом під "тест" Коропове вудилище
    14. Кормушка під "тест" Коропове вудилище

    Плетену жилку діаметром 0,28-0,32 бажано купувати у великому мотку - 100-150 метрів, так як вона буде використовуватися не тільки для монтажу, але й для лідер-шнура. Плетінки діаметром 0,16-0,2 можна купувати в мотку 10 метрів (рекомендую плетінки фірми "Jaxon" серії "Extreme").

    Якщо ви не знайшли силіконову проти закручувальну трубочку, то можна просто зняти ізоляцію з акустичного силіконового дроту внутрішнім діаметром 0751,5 мм.

    1236427198_sr223700.jpgТепер приступимо до збирання монтажу

    1. Беремо стальний пружинний дріт і відмірюємо відрізок 60 см. Нам необхідно з нього зробити двосторонню спіраль з кінцями "вусів" по 19 см. Для цього треба затиснути дріт і сталевий стрижень (свердло 2,25 мм) в плоскогубці і зробити 4-5 витків дротом навколо нього з двох сторін з відстанню в 4 см. Після цього згинаємо кінці "вусів" так, щоб кожен "вус" дорівнював 19 см, а згин становив 1,5-1,8 см.

    2. Відрізаємо шматок плетінки діаметром 0,28-0,32 довжиною 80 см і вставляємо її в проти закручувальну трубочку довжиною 50 см.

    3. Тепер беремо гумову трубку діаметром 0,5 см і довжиною 5,5 см і закріплюємо в ній проти закручувальну трубочку через ущільнювач за допомогою клею "Момент".

    4. Прив'язуємо багатофункціональний швидкозємний Карабін з боку гумової трубки плетеною жилкою. Вузол обов'язково проклеюємо клеєм.

    5. Одягаємо каучукову гумову кульку на проти закручувальну трубочку, потім натягуємо нашу спіралевидний дріт з "вусами"- повідки і знову одягаємо ще одну каучукову кульку.

    6. З іншого боку одягаємо на плетену жилку невеликий кембрік з ніпельної гуми довжиною 1 см і прив'язуємося силовий вертлюг. Вузол проклеюємо клеєм і одягаємо кембрік (після висихання клею) на нижнє кільце вертлюга.
    7. Тепер приступаємо до збирання повідка. Для цього відміряємо 1520-сантиметровий відрізок тонкої плетеної Жилки діаметром 0,16-0,2 мм, одягаємо на Жилку тонку проти закручувальну трубку з силікону (підійде обмотка з акустичного дроту внутрішнім діаметром 0,5-0,75 мм), і з одного боку прив'язуємо вертлюг, а з іншого - гачок, не забуваємо проклеювати вузли. Повністю зсуваємо тонку проти закручувальну трубочку до вертлюга. В результаті у нас повинен вийти поводок довжиною не більше 8-10 см, причому "незахищеної" плетеної жилки залишається не більше 3-4 см.

    8. Відміряємо 4,5-5 см ніпельної гуми і одягаємо її на "вус" "вертольота". Опускаємо вертлюг повідка до зігнутою упору "вуса" і натягуємо ніпельну гуму так, щоб вона повністю закривала згини "вуса", вертлюг і 2 мм тонкої проти закручувальної трубочки  повідка. Те ж саме робимо з іншим "вусом" "вертольота".

    Монтаж готовий

    1236427312_sr223800.jpgДаний тип монтажу дозволяє оперативно замінити вантаж на

    годівницю, а також швидко змінювати повідки, які ви заготовили заздалегідь для різних умов лову.

    Також, змінюючи відстань від вантажу до "вусів", шляхом пересування каучукових кульок і спірального дроту "вертольота", можна ловити рибу на різних типах ґрунту. Наприклад, при закидуванні у в в'язкий ґрунт дна, ваш вантаж може увійти  в нього до 10 см і затягувати "вуса" "вертольота" з насадкою.

    Щоб уникнути цього треба збільшити відстань від вантажу до "вусів". І навпаки, якщо ви ловите з "годівницею", то опустіть "вуса" на рівень "кормушки".

     

     



    Категорія: Рибацькі секрети | Додав: terno (08 Березня 2009)
    Переглядів: 6575 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0